RN60C1150BBSL
MFR.Part #
RN60C1150BBSL
JLCPCB Part #
C3415484
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors