CRCW25126M80JNEG
MFR.Part #
CRCW25126M80JNEG
JLCPCB Part #
C2125822
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS