RN60C1152DRSL
MFR.Part #
RN60C1152DRSL
JLCPCB Part #
C3356673
Description
-65℃~+175℃ 11.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors