RN60C2942FRSL
MFR.Part #
RN60C2942FRSL
JLCPCB Part #
C1781983
Description
-65℃~+175℃ 250mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors