RN60C1113BRSL
MFR.Part #
RN60C1113BRSL
JLCPCB Part #
C1797970
Description
-65℃~+175℃ 111kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors