RN60C1101DRSL
MFR.Part #
RN60C1101DRSL
JLCPCB Part #
C1789521
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors