RNR55H2552BMR36
MFR.Part #
RNR55H2552BMR36
JLCPCB Part #
C3479795
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors