CWR26KK106JBGB
MFR.Part #
CWR26KK106JBGB
JLCPCB Part #
C1661440
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS