RN60C1020FB14
MFR.Part #
RN60C1020FB14
JLCPCB Part #
C3423812
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors