RN60C1021FB14
MFR.Part #
RN60C1021FB14
JLCPCB Part #
C1417878
Description
-65℃~+175℃ 1.02kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors