RN60C1001CRSL
MFR.Part #
RN60C1001CRSL
JLCPCB Part #
C1794404
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors