30D256G050CC5
MFR.Part #
30D256G050CC5
JLCPCB Part #
C1603995
Package
Plugin,D8xL20.5mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 20.5mm 2000hrs@105℃ 25uF 50V 8mm 插件,D8xL20.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded