P0805E3161BNTA
MFR.Part #
P0805E3161BNTA
JLCPCB Part #
C4074763
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS