RN55E93R1DRSL
MFR.Part #
RN55E93R1DRSL
JLCPCB Part #
C1806635
Description
-65℃~+175℃ 125mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors