SFR2500001100JR500
MFR.Part #
SFR2500001100JR500
JLCPCB Part #
C1749342
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 400mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS