RN55E9311DRSL
MFR.Part #
RN55E9311DRSL
JLCPCB Part #
C3577200
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors