RN55E9310FBSL
MFR.Part #
RN55E9310FBSL
JLCPCB Part #
C3433789
Description
-65℃~+175℃ 125mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors