RNC55J1051BSRE765
MFR.Part #
RNC55J1051BSRE765
JLCPCB Part #
C3533669
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors