RN55E9202BB14
MFR.Part #
RN55E9202BB14
JLCPCB Part #
C1423000
Description
-65℃~+175℃ 125mW 92kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors