VR37000009103JR500
MFR.Part #
VR37000009103JR500
JLCPCB Part #
C3364204
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS