RN55E5901FR36
MFR.Part #
RN55E5901FR36
JLCPCB Part #
C3411919
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors