RN55E8870DBSL
MFR.Part #
RN55E8870DBSL
JLCPCB Part #
C1428113
Description
-65℃~+175℃ 125mW 887Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors