RER60F6190RCSL
MFR.Part #
RER60F6190RCSL
JLCPCB Part #
C1570891
Description
5W 619Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance