RN55E8662BBSL
MFR.Part #
RN55E8662BBSL
JLCPCB Part #
C1432999
Description
-65℃~+175℃ 125mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors