RN55C8250DBSL
MFR.Part #
RN55C8250DBSL
JLCPCB Part #
C1428216
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors