RN55E8452FBSL
MFR.Part #
RN55E8452FBSL
JLCPCB Part #
C1428010
Description
-65℃~+175℃ 125mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors