RN55C6002FB14
MFR.Part #
RN55C6002FB14
JLCPCB Part #
C1395775
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors