TNPW040268K1BYED
MFR.Part #
TNPW040268K1BYED
JLCPCB Part #
C1716909
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS