RN55E8251BBSL
MFR.Part #
RN55E8251BBSL
JLCPCB Part #
C3498421
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors