RN55C8663FRSL
MFR.Part #
RN55C8663FRSL
JLCPCB Part #
C1782143
Description
-65℃~+175℃ 125mW 866kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors