RN55E8063FRSL
MFR.Part #
RN55E8063FRSL
JLCPCB Part #
C1808726
Description
-65℃~+175℃ 125mW 806kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors