BFC247962164
MFR.Part #
BFC247962164
JLCPCB Part #
C3796439
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160nF 200V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS