RN55E76R8FRSL
MFR.Part #
RN55E76R8FRSL
JLCPCB Part #
C1793636
Description
-65℃~+175℃ 125mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors