RN55E76R8FBSL
MFR.Part #
RN55E76R8FBSL
JLCPCB Part #
C1429416
Description
-65℃~+175℃ 125mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors