RN55E75R0BRSL
MFR.Part #
RN55E75R0BRSL
JLCPCB Part #
C1805294
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors