RNC70J1001FRB144
MFR.Part #
RNC70J1001FRB144
JLCPCB Part #
C3466091
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors