RN55E7592BRSL
MFR.Part #
RN55E7592BRSL
JLCPCB Part #
C3514581
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors