RN55C7592BRSL
MFR.Part #
RN55C7592BRSL
JLCPCB Part #
C1797650
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors