RN55E2211FR36
MFR.Part #
RN55E2211FR36
JLCPCB Part #
C1776794
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors