RN55E7503FRSL
MFR.Part #
RN55E7503FRSL
JLCPCB Part #
C1808909
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors