RN55C52R3BBSL
MFR.Part #
RN55C52R3BBSL
JLCPCB Part #
C1425924
Description
-65℃~+175℃ 125mW 52.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors