RN55C7503FRSL
MFR.Part #
RN55C7503FRSL
JLCPCB Part #
C1781600
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors