RN55E7151FBSL
MFR.Part #
RN55E7151FBSL
JLCPCB Part #
C1429532
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors