RN55C1621FB14
MFR.Part #
RN55C1621FB14
JLCPCB Part #
C1413867
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors