RN55E68R1FRE6
MFR.Part #
RN55E68R1FRE6
JLCPCB Part #
C3570125
Description
-65℃~+175℃ 125mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors