BZG04-110-HM3-08
MFR.Part #
BZG04-110-HM3-08
JLCPCB Part #
C5565782
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 130V 5uA@110V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS