RWR89SR700BRS73
MFR.Part #
RWR89SR700BRS73
JLCPCB Part #
C1841979
Description
-55℃~+250℃ 3W 700mΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors