RN55E6810CB14
MFR.Part #
RN55E6810CB14
JLCPCB Part #
C1414360
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors