RN55C1890DRSL
MFR.Part #
RN55C1890DRSL
JLCPCB Part #
C1787542
Description
-65℃~+175℃ 125mW 189Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors