RN55E67R3BBSL
MFR.Part #
RN55E67R3BBSL
JLCPCB Part #
C1432638
Description
-65℃~+175℃ 125mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors